Piece piekarnicze

 

PIECE PIEKARNICZE TERMOOLEJOWE

Oferta firmy BOHAMET S.A. to wysokiej jakości nowe piece piekarnicze o stabilnej i mocnej konstrukcji, produkowanych z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Stanowią najliczniejszą grupę urządzeń z pośród naszej oferty.

Piece piekarskie które Państwu oferujemy gwarantują dobrej jakości wypieki oraz wysoką powtarzalność produkcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik grzewczych uzyskujemy równomierny rozkład temperatury.

Wilgotny miękisz, błyszcząca skórka to cechy oczekiwane przez każdego doświadczonego piekarza. Nasze piece to gwarancja dobrego wypieku.

Oferowane przez nas piece piekarnicze w zależności od kategorii ogrzewane są termoolejem (najpopularniejsze rozwiązanie), gazem lub poprzez grzałki elektryczne.

Piece piekarnicze sterowane są poprzez nowoczesne sterowniki z ekranem dotykowym. Dzięki temu obsługa ich jest jeszcze łatwiejsza.

Piece piekarskie - powierzchnia wypiekowa

Powierzchnie wypiekowe w naszych piecach zaczynają się od 1 m2 - dla piecy elektrycznych a kończą na 86 m2 dla piecy taśmowych przelotowych. Większe powierzchnie wypiekowe można uzyskać dzięki zastosowaniu zestawu: piec + automatyczny za i rozładunek. Przykładowo 4 piece segmentowe 9-półkowe po 40m2 każdy dają aż 160 m2 powierzchni wypiekowej.

Piece piekarskie z automatycznym załadunkiem zyskują coraz większą popularność. Plusem takiego rozwiązania jest mała powierzchnia zajmowanego miejsca w stosunku do powierzchni wypiekowej.

Piece piekarskie posiadają kotły termoolejowe w których nośnikiem ciepła jest olej termalny. Takie rozwiązanie jest gwarancją mniejszego zużycia opału w stosunku do piecy cyklotermicznych. Przekłada się to na znaczne oszczędności i w krótkim czasie wyrównuje różnicę cen zakupu pieców. Piece piekarnicze termoolejowe są gwarancją wysokojakościowych wypieków.

Nasze piece piekarnicze do zobaczenia również na kanale YouTube. Z czasem pojawią się tam filmy o naszych produktach. Aby przejść do serwisu, wystarczy kliknąć w link poniżej:

Strefa wideo w serwisie YouTube

Firma BOHAMET S.A. dokłada wszelkich starań aby piece piekarskie były na najwyższym światowym poziomie. Zapewniamy obsługę gwarancyjną jak i po gwarancyjną. Posiadamy własny zespół montażowo - serwisowy.

Piece piekarnicze produkowane przez BOHAMET S.A :

piece piekarnicze obrotowe
piece piekarcznie segmentowe
piece piekarnicze wsadowe cyklotermiczne
piece przelotowe taśmowe
piece piekarnicze elektryczne małe