Miesiarki spiralne

Miesiarki spiralne z dzieżą wyjezdną

Nasze miesiarki to nowoczesne urządzenia umożliwiające mieszanie ciast o różnej konsystencji i składznie. Proces realizowany jest poprzez ruchy obrotowe dzieży i miesidła. Rozwiązanie to zapewnia całkowite i dobre wyrobienie ciasta w całej przestrzeni dzieży.

Szybsze mieszanie ciast dzięki dopasowaniu miesidła.

Miesiarki spiralne z dzieżą wyjezdną posiadają profil miesidła w kształcie spirali, której kształt opracowali nasi inżynierowie. Dobór odpowiedniego kształtu miesidła w naszych urządzeniach, znacznie wpłynął na wydajność, redukując tym samym czas produkcji ciasta. Ruchome miesidło w naszych miesiarkach spiralnych posiada możliwość regulacji prędkości obrotowej dostosowując do zastosowanej technologii oraz rodzaju ciasta. Dzięki naszym urządzeniom uzyskacie Państwo intensywne miesienie ciasta wraz z dobrym napowietrzeniem.

Zautomatyzowana obsługa miesiarek spiralnych.

Nasze urządzenia wyposażyliśmy w głowicę podnoszoną automatycznie, dzięki czemu praca z nimi jest nie uciążliwa. Sterowanie urządzenia zostało uproszczone, dzięki czemu stało się bardziej intuicyjne.

Miesiarki spiralne - informacje techniczne

Miesarki spiralne zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Lakier wierzchni umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie. Dzieża, spirala oraz zgarniacz ciasta w naszych urządzeniach wykonane są ze stali kwasoodpornej, zgodnie z wymaganymi standardami urządzeń piekarniczych.

Miesiarki spiralne z dzieżą wyjezdną produkowane są przez naszą firmę w kilku rozmiarach.  Pojemność dzieży od 130 litrów do 500 litrów w zależności od modelu. Poniżej dostępne są dokładne dane techniczne urządzeń.

Charakterystyka:

  • Praca urządzenia bez uciążliwego hałasu dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod napędowych.
  • Maksymalnie uproszczony montaż u klienta
  • Możliwość pracy ręczne lub automatycznej
  • Łatwe w obsłudze sterowanie
  • Obsługa bez wysiłku dzięki zastosowaniu hydraulicznych mechanizmów mocowania wózka z dzieżą wraz z funkcją opuszczania i podnoszenia głowicy.
  • Doceniany bezpośredni napęd dzieży przekładnią cierną.
  • Powierzchnie lakiernicze ułatwiające czyszczenie
  • Solidna, sprawdzona konstrukcja
Miesiarka spiralna do ciasta
Miesiarka spiralna do ciasta